Spotify İçin Özel Podcastler

0
61
Spotify İçin Özel Podcastler

Dünyada ki en popüler ve büyük online müzik dinleme platformu bilindiği üzere Spotify… Bu büyük platform kullanıcılarının karşısına yepyeni çalışmalarla çıkacak. Bu çalışma, podcast olarak adlandırılmakla birlikte DC Comics ile birlikte yürütülecek. Yayınlanma tarihi henüz belirlenmeyen çalışmanın büyük ses getirmesi bekleniyor. Özellikle son günlerde Podcastler radyo yayınlarına resmen rakip oldu.

DC Comics İle Spotify Arasında Uzun Süreli Ortaklık Sağlandı!

Kamuoyuna sızan bilgilere göre; DC Comics platformu Spotify ‘a özgü kendi karakterlerinden oluşan podcastler tasarlayacak. Sesli anlatımın gerçekleşeceği DC hikâyelerinin başrollerinde Superman, Batman, Wonder Women ve Joker karakterleri olacak. Ayrıca ünlü yayıncı kuruluş tarafından gelen diğer bilgiyse; Warner Bros’un zamanı umursamadığı geniş hikâyelerde podcastlerde olacak. Fakat anlaşmaya dair detaylar, yayın tarihi ve hikaylerde hangi karakterler olacağı da belirsizliğini koruyor. Anlaşmayla ilgili tek bilinen kesin bilgiyse, uzun süreli olacağıdır. Bölümlerin reklamlarını, yayınlarını ve hazırlanmasını da Warner Bros’a ait alt firmalardan olan Blue Ribbon Content yapacak. Ayrıca yine aynı firma, eserlerin yapım aşamasıyla birlikte oluşturmasında da görevli olacak.

Spotify Emin Adımlarla İlerliyor!

Onlline müzik dinleme platformu Spotify, podcast ile ilgili yaptığı hamleler sayesinde yolunda emin adımlarla daha iyi ilerleyecek. Firma bilindiği üzere senenin başında kendine ait eğlence ve spor içeriklerinden dolayı The Ringer’ı satın alabilmek için büyük emek harcadı. Ayrıca yine Spotify tarafından yayınlanan diğer önem vadeden içerikse, Joe Rogan Experience’dir… Spotify tarafından yapılan açıklama da, bu içeriklerin 1 Eylül itibariyle platformda olacağıdır. Tabi ki bu durumla birlikte, Spotify platformunda artık müzik dinlemek dışında başka etkinliklerin de olacağı ortaya çıkıyor.

 

EtiketlerSpotify

Yorum Yap