POCO , Yeni Telefonun Adını ve Tanıtılacağı Tarihi Açıkladı

0
33
POCO , Yeni Telefonun Adını ve Tanıtılacağı Tarihi Açıkladı

Xiaomi’nin alt markası POCO, bugün Twitter üzerinden yaptığı paylaşımında yeni telefonunun adını ve bu telefonu açıklarken aynı zamanda tanıtacağı tarihide açıkladı. Şirket, paylaşımında yeni telefonunun POCO F2 Pro olacağını söyledi.

Xiaomi’nin alt markası POCO, daha önce piyasaya sürdüğü Pocophone F1 akıllı telefonu ile mükemmel bir başarıya imza atmıştı. POCO’nun  bu yeni cihazı, içerdiği özelliklere rağmen oldukça uygun bir fiyata piyasada yer edinmişti. Tabii çıktığı dönem bu kadar etki yaratan bir cihazın yeni versiyonu da uzun zamandır bekleniyor.

Bundan yaklaşık bir ay önce POCO da yeni akıllı telefonun yolunu gözleyenleri heyecanlandırmış bir paylaşım yapmıştı. Şirket, POCO’nun yeniden uyanacağını belirtmişti. Bu paylaşımın ardından POCO’nun yeni telefonu olacağı  tahmin edilen POCO F2 Pro’nun tanıtılacağı tarihi de ortaya çıkmıştı.

POCO F2 Pro, 12 Mayıs’ta geliyor:

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız habere göre POCP’nun 12 Mayıs’ta bir telefon tanıtacağı kesinleşmiş gibiydi. Ama o gün ne POCO ne de başka bir yerden kesin bir açıklama gelmemişti. İşte bugün Xiaomi’nin alt markası POCO, yeni akıllı telefonu nu tanıtacağı tarihi ve telefonuna vereceği adı kesinleştirdi.

POCO tarafından Twitter üzerinden yapılan paylaşıma göre POCO, 12 Mayıs 2020 tarihinde çevrimiçi bir etkinlik düzenleyecek ve bu etkinlikte yeni akıllı telefonu POCO F2 Pro’yu severlerine tanıtacak.

Böylelikle son haftalarda POCO F2 Pro hakkında sayısı artan iddialar da doğrulanmış oldu ve POCO’nun yeni telefonunun POCO F2 Pro olacağı netleşmişti.

EtiketlerPOCO F2 Pro

Yorum Yap