Honor 30 Lite’ın Tanıtım Tarihi Açıklandı

0
23
Honor 30 Lite'ın Tanıtım Tarihi Açıklandı

Çinli teknoloji üreticisi Honor, 2 Temmuz’da tanıtacağı modellerine Honor 30 Lite’ı da kendi aile serine yer edindirdi. Yapılacak etkinlikte tanıtılacak olan diğer modeller arasında Honor X10 Max konsepte dahil yer alıyor.

Akıllı telefon üreticilerinin farklı segmentlerden müşteriy ilgi odaklı çekmek için farklı özelliklere sahip cihazlar ürettiklerini honor araştırmacılar tarafından biliyoruz. Aynı seri alanında yer alan konfigürasyonlara sahip cihazlar yer adiniyor. Honor da yakın zamanda böyle cihazlar tanıtmaya planlıyor.

2 Temmuz’da yapacağı etkinlikte Çinli üreticinin yeni Honor X10 Max’i tanıtacağını herkes tarafından biliniyor. Yapılan yeni bir bilgi alanında ise Honor 30 Youth Edition olarak adlandırılan Honor 30 Lite’ın da geleceği resmiyet olarak tanıtım kazanmış oldu.

Honor 30 Lite esasen karşımıza çıkacak

Son dönemde Honor 30 Lite ile ilgili pek çok bilgi karşımıza sunuluyor. Oysaki en son olarak karşımıza çıkan Çin TENAA veritabanında telefon, resmiyet olarak  özellikleri ve görsel temaları yer almıştı. Bu da telefonun resmi duyurusunun fazla uzak olmayan bir tarihte gerçekleşeceğini ifade ediliyor.

TENAA listelemesinde Honor 30 Lite’ın 6,5 inçlik Full HD+ LCD ekrana sahip olacağı ortaya konulmuştu. Ön bölümde, ekranın üst alanında yer alan ekran damla şekilli çentiği ise 8 MP’lik selfie kamerasıda yer edinecek.

EtiketlerHonor 30 Lite

Yorum Yap