GreekBench’te,  Xiaomi POCO M2 Pro Çıktımı?     

0
125
GreekBench’te,  Xiaomi POCO M2 Pro Çıktımı?     

Xiaomi markasının yeni telefonu, POCO M2 Pro en kısa zamanda piyasaya sunulacak. Fakat daha telefonun lansmanı olmadan GreekBench’te bilgilerinin ortaya çıktığı iddiasında bulunuldu. Liste henüz GreekBench’te yok fakat Twitter kullanıcısı, liste ekran görüntüsünü paylaşarak akıllarda soru işareti bıraktı. Paylaşılan ekran görüntüsüne göreyse; Xiaomi Poco M2 Pro serisinde Qualcomm Snapdragon yongada olacak. Aslında paylaşılan listede çok bilgi yer almamasına rağmen yine de bazı detaylara ulaşmak mümkün… Android 10 ile beraber gelecek telefonun, 6 GB RAM olması bekleniyor. Poco M2 Pro firmanın da ayrıca M serisi lideri olacak. Telefon çok önceden Hindistan’ın BIS sertifikası haricinde de Wi-Fi ve Bluetooth sertifikalarını da aldı.

Xiaomi yeni akıllı telefonunda, 8 çekirdekten oluşan Snapdragon işlemci olacak. Ve çekirdeğin Greekbench’te ki puanları da belli oldu. Şöyle ki; tek çekirdek ile 554 puan alırken POCO M2 Pro, çok çekirdekteyse 1757 puan alıyor.

Telefon Redmi K30 Pro’nun Yükseltilen Versiyonu

Xiaomi bilindiği üzere, temmuz ayının içinde tanıtacağı yeni akıllı telefon K30 Pro’nun yükseltilen versiyonu olarak konuşuluyor. Ayrıca Redmi Note 9 serisi ile tasarımsal şekilde de benzerlik POCO M2 Pro gösterecek.

Yorum Yap