Ethereum, 250 Dolarlık Direnç Seviyesi İle Karşı Karşıya Çatışıyor

0
30

Ethereum (ETH) 250 dolara yakınlaşması ile , yeni ETH adreslerinin sayısı son 24 saatte neredeyse yüzde 8 artış gösterdi. Yatırım yapan balina 41 bin ETH’yi Bitfinex borsasına transfer etti.

Glassnode analiz ajansı tarafından paylaşılan bilgiler doğrultusunda, ETH sahiplerinin sayısı son yirmi dört saat içinde yüzde 7’nin biraz üzerinde artış sergiledi. Bu arada, Ethereum 250 dolarlık direnç alanını test etmeye odaklanırken 43 bin ETH’lik devasa bir miktar transfer edildi.

Ethereum 250 Dolar Seviyesini Test Ediyor

Ünlü analist Michael van de Poppe (Crypto Michael), ETH’nin test ettiği 250 dolar seviyesinin en önemli faktörler arasında yer aldığını belirtti. ETH ile ilgili son YouTube videosunda, şu anda ETH’nin 100 MA ve 200 MA seviyesinin üzerinde olduğunu ifade etti.

Analiste göre ETH 250 dolar ve sonra 286 dolarlık direnci geçmeyi başarı sağlarsa  yeni yüksek zirvelere doğru yükselebilir. Fakat MA’lar kaybetmeye uğrarsa, ETH yakında düşük seviyeleri de görebilir.

43 Bin ETH Tranfer Edip, Taşındı

Whale Alert tarafından yakın zaman zarfında iki büyük ETH transferi bilgilendirildi. Birincisi, birkaç saat önce 42 bin ETH (10.431.893 dolar) taşıma sağlandı. Glassnode, ETH’lerin Bithumb içerisinde taşındığını ifade etti.

Diğer işlem ise yedi saat önce 41 bin ETH’yi (9.986.052 dolar) taşıma sağlandı. Anonim şahıs tarafından Bitfinex işleminde değişim ile yapılan bir transferdi.

 

Yorum Yap