Epic Games Yine Şaşırttı! Fornite’da Değişiklik Opsiyonları Yer Aldı!

0
15

Dünyanın en çok oynanan ve 3 yıldır oyun piyasasında olan Fortnite yapımında yer alan polis araçları ile ilgili ilginç bir detaylar ortaya çıktı. Bilindiği gibi 25 Mayıs 2020 tarihinde hayatını kaybeden George Floyd, Black Lives Matter akımını başlatmış bulundu. ABD’li Floyd’un bir polis tarafından öldürülmesi Epic Games’in Fortnite için bir değişiklik yapmasına sebebiyet verdi. Epic Games, Fortnite’da yer alan polis araçlarını ortadan kaldırdı. Fortnite, son 5 gündür Creative isimli oyun modunda yer alan polis araçlarını hurdalık çöpüne atıyor. Bazı kaynaklar tarafından bu hareket duyarlı ve olumlu bir davranış olarak görüldü.

Epic Games Store tarafından her hafta oyuncular için sunulan yeni ücretsiz oyunlar bu hafta da açıklandı. Bilindiği gibi şirket oyunları genelde bir hafta önceden yayınlıyor. Epic Games bu hafta da, gelecek hafta ücretsiz erişime açılacak oyunları açıkladı. Şirket, gelecek hafta Steam fiyatı toplam 40 TL fiyatı olan AER – Memories of Old ve Stranger Things 3: The Game oyunlarını hemen ardından ücretsiz sunacağını duyurdu.

Toplamda 40 TL’lik Steam fiyatına sahip olan AER – Memories of Old ve Stranger Things 3: The Game’in kullanıcılar için ücretsiz olacağı belirtildi. Pathway isimli oyunu bu hafta  ücretsiz sunan Epic Games, yeni oyunları 26 Haziran tarihinde ücretsiz erişime açacağını duyurdu. Bu haftaki oyun için son ücretsiz kullanım tarihi 25 Haziran 2020 saat 18.00 olarak belirtildi. Gelecek haftanın oyunları olan AER – Memories of Old şu an Steam üzerinden indirimli olarak 8.40 TL’ye satılıyor. Stranger Things 3: The Game ise 32 TL’den satışa sunuldu. Belirtmek gerekirse Stranger Things 3: The Game; aksiyon, macera, retro ve korku türlerinin bir karışımı olarak biliniyor.

Toplamda bütçe olarak 40 TL’lik Steam fiyatına sahip olan AER – Memories of Old ve Stranger Things 3: The Game’in kullanıcılar için ücretsiz olacağı açıklandı. Pathway isimli oyunu bu hafta  ücretsiz sunan Epic Games, yeni oyunları 26 Haziran tarihinde ücretsiz erişime sunacağını duyurdu. Bu haftaki oyun için son ücretsiz kullanım tarihi 25 Haziran 2020 saat 18.00 olarak ifade edildi. Gelecek haftanın oyunları olan AER – Memories of Old şu an Steam üzerinden indirimli olarak 8.40 TL’ye satın alınıyor. Stranger Things 3: The Game ise 32 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Belirtmek gerekirse Stranger Things 3: The Game; aksiyon, macera, retro ve korku türlerinin bir türev karışımı olarak biliniyor.

Yorum Yap